Do odnawiania drewna

  • Home
  • /
  • Do odnawiania drewna

AQUANETT - środek do usuwania starych powłok

Aquanett od OWATROL to ekologiczny i biodegradowalny środek czyszczący bez rozpuszczalników i parafiny, skutecznie usuwający stare oleje i zabrudzenia z drewna. Żelowa konsystencja zapobiega spływaniu, co ułatwia aplikację, zwłaszcza na powierzchniach pionowych. Produkt delikatnie odnawia drewno, przywracając jego naturalny wygląd bez uszkadzania struktury. Idealny przed dalszą renowacją, sprawia, że oleje stają się rozcieńczalne w wodzie, co ułatwia ich usunięcie.

Czytaj pełny opis

DILUNETT - żel do usuwania starych powłok

 Owatrol DILUNETT to bezrozpuszczalnikowy żel do usuwania starych powłok malarskich, bezpieczny i łatwy w użyciu, nawet na powierzchniach pionowych. Skutecznie usuwa do ośmiu warstw farby, jest wolny od LZO i niepalny, co czyni go idealnym wyborem dla osób szukających efektywnego i przyjaznego środowiska rozwiązania. Po usunięciu niechcianych warstw, zaleca się neutralizację Owatrol Net-Trol, przywracając materiałowi naturalny wygląd.

Czytaj pełny opis

NET-TROL - żel czyszcący, odszarzacz do drewna

Net-Trol to ekologiczny środek do czyszczenia i rozjaśniania drewna oraz innych powierzchni zewnętrznych, który przywraca im naturalny wygląd bez uszkodzenia. Działa w 15 minut, jest bezpieczny dla środowiska, roślin, a jego formuła bez rozpuszczalników i wybielaczy sprawia, że jest idealnym wyborem dla ekologicznie świadomych użytkowników. Net-Trol nie tylko odnawia drewno, ale także przywraca połysk plastikom i czyści kamień oraz cement, stanowiąc wszechstronne narzędzie do pielęgnacji zewnętrznych powierzchni.

Czytaj pełny opis

PREPDECK - redukuje warstwę glazury, usuwa brud, zdziera

Prepdeck to profesjonalny środek do usuwania starych wykończeń i plam z drewna, idealny dla różnych powierzchni zewnętrznych. Jego zaawansowana formuła "trzy w jednym" pozwala na efektywne czyszczenie, przygotowanie i odnowienie drewna, otwierając pory i redukując glazurę, co ułatwia aplikację wykończeń. Produkt jest bezpieczny dla środowiska i może być stosowany na szeroki zakres drewna, w tym miękkie i termicznie obrabiane, co czyni go niezastąpionym narzędziem w renowacji i pielęgnacji drewnianych elementów zewnętrznych.

Czytaj pełny opis