Porady

Porady

Sprawdź system czyszczenia desek tarasowych przed zakupem! opakowania 100ml czekają na wyzwania.

Szukasz skutecznych rozwiązań do pielęgnacji i czyszczenia powierzchni drewnianych? Nie musisz szukać dalej! Owatrol, uznana marka specjalizująca się w profesjonalnych produktach, wprowadza teraz nowe opakowania o pojemności 100ml dla swoich czterech flagowych produktów: Aquanett, Dilunett, Prepdeck i Net-Trol!

2024-04-17 12:35:34
Porady

Odnawianie tarasu przy użyciu Dilunett Nettrol i Aquadecks

Przybliżamy krok po kroku proces odnowy tarasu, który, jak się okazuje, jest prostszy i szybszy niż mogłoby się wydawać. Wykorzystując jako przykład projekt dla naszego klienta, zrealizowany przez doświadczonego wykonawcę, pokazujemy, że przy odpowiednich narzędziach i materiałach marki Owatrol - w tym modrzew syberyjski, myjkę ciśnieniową, pędzel i szczotkę - całość pracy zajmuje zaledwie 5 dni, z czego tylko 2 to dni robocze. Renowacja tarasu w temperaturze 28°C i na powierzchni 25m² nie musi być wyzwaniem.

2024-03-12 18:14:49
Porady

Czyszczenie drewnianych desek tarasowych po montażu

Odkryj klucz do perfekcyjnej konserwacji Twojego tarasu! W naszym przewodniku pokazujemy, dlaczego dokładne czyszczenie deski tarasowej po montażu jest niezbędne przed jej zaolejowaniem. Z pomocą Owatrol Net-Trol usuniesz wszelkie zanieczyszczenia, przygotowując drewno do głębokiej penetracji przez olej ochronny. Przygotuj swój taras do sezonu z naszymi ekspertami - przeczytaj, jak uzyskać idealnie zabezpieczoną powierzchnię w pięknej odsłonie kolorystycznej, zapewniając trwałość i estetykę na lata.

2024-01-24 10:32:05
Porady

Czyszczenie i odszarzanie tarasu. Przygotowanie drewna do olejowania z Net-Trol

Czy Twoje drewno straciło blask, pokryło się szarością i brudem? Odkryj skuteczny sposób na przywrócenie mu naturalnego wyglądu z Owatrol Net-Trol! Dowiedz się, jak odpowiednio przygotować drewno do olejowania, używając prostych narzędzi i technik. Net-Trol nie tylko czyści, ale i przywraca drewnu pierwotny kolor, ułatwiając penetrację oleju. Odkryj porady ekspertów na temat aplikacji i zabezpieczania powierzchni, aby Twoje drewno wyglądało jak nowe. Zacznij już dziś odświeżać swoje drewniane powierzchnie!

2023-10-04 10:25:36
Porady

Pełna renowacja drewnianego tarasu. Odnawiamy Bangkirai z systemem Owatrol

Odkryj, jak w prostych krokach odnowić taras z egzotycznego drewna Bangkirai dzięki systemowi Owatrol. Zacznij od usunięcia starych powłok z użyciem Prepdeck, przywróć naturalne pH i kolor drewna za pomocą Net-Trol, a następnie zabezpiecz powierzchnię olejem Deks D1 PRO Honey Gold. Ten przewodnik krok po kroku pomoże Ci osiągnąć perfekcyjne wykończenie i podkreślić naturalne piękno drewna. Odnowienie tarasu nigdy nie było prostsze!

2023-08-23 11:13:32
Porady

Odnawianie Tarasu Kompozytowego: Owatrol Compo-Clean i Owatrol Compoxell

Odnawianie tarasu kompozytowego może być proste i efektywne dzięki Owatrol Compo-Clean i Owatrol Compoxell. Pierwszy krok to dokładne przygotowanie powierzchni, następnie czyszczenie specjalistycznym środkiem, który poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia. Na koniec, przywróć swój taras do pierwotnej chwały, odnawiając jego kolor i wykończenie. Ta szybka i łatwa metoda nie tylko przywróci blask Twojemu tarasowi, ale też zapewni jego długotrwałą ochronę. Spraw, aby Twój taras znowu wyglądał jak nowy!

2023-07-11 06:07:00