17
KWI

Sprawdź system czyszczenia desek tarasowych przed zakupem! opakowania 100ml czekają na wyzwania.

Szukasz skutecznych rozwiązań do pielęgnacji i czyszczenia powierzchni drewnianych? Nie musisz szukać dalej! Owatrol, uznana marka specjalizująca się w profesjonalnych produktach, wprowadza teraz nowe opakowania o pojemności 100ml dla swoich czterech flagowych produktów: Aquanett, Dilunett, Prepdeck i Net-Trol!

Aquanett, Dilunett, Prepdeck i Net-Trol to nie tylko nazwy. To gwarancja skuteczności i profesjonalizmu. Każdy z tych produktów oferuje unikalne podejście do czyszczenia, usuwania oleju i starych powłok z drewna. Teraz, dzięki nowym opakowaniom o mniejszej pojemności, możesz przetestować każdy z nich bez żadnego ryzyka. To doskonała okazja, aby odkryć, który produkt najlepiej spełnia Twoje oczekiwania!

Dzięki mniejszym butelkom masz możliwość przetestowania każdego produktu przed podjęciem decyzji o zakupie pełnowymiarowej butelki. To świetny sposób, aby upewnić się, że wybierasz produkt idealny dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Wszystkie cztery produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Nie trać czasu na poszukiwania, sprawdź je już teraz i ciesz się pięknym oraz zadbanym drewnem dzięki Owatrol!